آژانس دیجیتال مارکتینگ DM360
 
پاسخ به سوالات شما؟ 021-84415635 با ما عالی شوید ...
چرا DM360 ؟

ما در DM360 به سه اصل بسیار مهم استراتژیخلاقیت و مدیا (رسانه) در ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال اعتقاد ویژه ای داریم . سه اصلی که اگر در یک کمپین دیجیتال مثل قطعات یک پازل به درستی کنار هم چیده شوند ، بهترین نتیجه را رغم می زنند .

دربـــاره مـــا

دی ام 360 خانه ماست. خانه تعداد زیادی جوان خلاق، پویا و یادگیرنده. هر یک از اعضای تیم، بسان عضوی از پیکره دی ام 360 نقش موثری در رشد و حیات آن دارند. ما در دی ام 360 گرد هم آمده ایم تا با در کنار هم چیدن تخصص هایمان در نهایت محصولی با کیفیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ به مشتریان ارائه دهیم. چرخه خدمات ما پس از ارتباط با مشتری و مشاوره از طراحی کمپین آغاز می گردد. حالا وقت آن است تا هر مشتری با یک اکانت منیجر کانکت شود. اکانت منیجرها به زمین مشتری می روند و تمام تلاش خود را می کنند تا از لحظه قبول سفارش تا تولید محتوا، انتشار و حتی پس از آن (آنالیز تبلیغ) در کنار او باشند و اتفافات را از منظر او دیده و مدیریت کنند. تیم تولید محتوای گرافیکی و متنی dm360 نیز تمام تلاش خود را می کند تا با پی بردن به پرسونای مخاطب هدف، محتوایی ارگانیک و جذاب تولید کند. دی ام 360 با در اختیار داشتن رسانه های متعدد و همچنین با خرید رسانه، می تواند خدمات فول سرویس در حوزه دیجیتال مارکتینگ ارائه دهد.

شــــــروع کنیـــــد
آژانس دیجیتال مارکتینگ DM360
خدمات آژانس دیجیتال مارکتینگ آژانس دیجیتال مارکتینگ DM360

شماره تلفن همراه جهت تماس با شما

مشتـــــریان ما
محمدرضا فرحزادی تیمی قوی ، ای انصاف ، هماهنگ و همراه با پشتیبانی عالی
محمدرضا فرحزادی
محمد آکوچکیان تجسم تعهد به موفقیت مشتری
محمد آکوچکیان
حشمت الله حسینی مجموعه ای صادق ، شفاف ، منعطف و در تلاش برای اعتلای سفارش مشتریان است
حشمت الله حسینی
امیر اسفندیاری از روزهای آغازین فعالیت ، ارتباط خوبو موثری بین دو شرکت شکل گرفت و حاصل این تعامل مثبت ایجاد ارزش های مشترک و شودمند برای هر دو مجموعه بود. ما همواره به این همکاری مفتخریم و آرزوی موفقیت داریم.
امیر اسفندیاری
آخرین مقـــــــالات